AW-802336379
 

ТРИВАЛЕ ОРЕНДА ТА ПРОДАЖ КВАРТИР У КИЄВІ

ВСЕ ПРОПОЗИЦІЇ БЕЗ КОМІСІЇ

  • Facebook Социальной Иконка
  • YouTube - серый круг
  • Серый Instagram Иконка
  • telegram-logo_landlord
Dogovora2.jpg

Від якості підготовки нерухомості до показів потенційним орендарям залежить дуже багато, адже у вас є тільки один шанс сподобатися потенційному орендарю. Тому варто постаратися, щоб не упустити цей шанс. У цьому пості я постараюся коротко викласти основи підготовки квартири до оренди, хоча, звичайно, нюансів підготовки набагато більше. Є навіть цілий бізнес, який називається home staging, який дозволяє підняти ціну нерухомості від 10 до 40% за рахунок правильної підготовки до показів.

Отже, найважливіше:
1. квартира для оренди не повинна готуватися "для себе". Забудьте про улюблених кольорах і візерунках. Як приклад візьміть стандарт інтер'єрів світових готелів. Усе витримано, універсально, світло і чисто.


2. Чистота - головне.


3. Все має бути справно. 90% орендарів досить недовірливі люди, та ще й забобонні. Виявивши непрацюючий вимикач, вони стають максимально недовірливими.

Dogovora.jpg

4. Геть всі особисті предмети. Як готелі, головний принцип, коли заходить потенційний мешканець, у нього повинно скластися враження, що до нього тут ніхто не жив.


5. Стиль інтер'єру. Максимально спокійний. Найбільш затребуваний - скандинавський стиль (меблі Ikea в нього вписується ідеально)

Dogovora3.jpg

6. Декор. Тут головне правило - не переборщити. На одну кімнату - один акцент (картина, ваза, торшер), але тільки один.


7. Колірна гамма - максимально світла, оскільки робить простір ширше. Акценти - контрастні до основної колірної гамми. Найбільш універсальними є предмети чорного кольору. Вони дуже пожвавлюють інтер'єр.


8 Підготуйте підхідні шляхи. Не забудьте, що ваш потенційний орендар почне оцінювати вашу квартиру ще з двору. Тому подбайте про це заздалегідь. Рада включає усунення неприємних запахів, неприємних сусідів, сміття на сходовій клітці і іншої нечисті на шляху до квартири.

9. Провітріть квартиру за 30 хвилин до показу і подбайте, щоб взимку в квартирі при показі було тепло. Зовсім приберіть домашніх тварин (максимум відведіть на балкон, але тільки, якщо взагалі нікуди їх діти).


10. Не створюйте натовп при перегляді. Чи не кличте подивитися на вашого потенційного орендаря своїх близьких. Це дуже дратує потенційних орендарів і візуально зменшує простір, оздавая відчуття тісноти. На перегляді поводьтеся чемно і нейтрально, не розповідайте багато, просто відповідайте на питання.

Це тільки самий мінімум того, що потрібно зробити для створення сприятливого враження. Чим більше ви зробите хоча б з цього списку, тим більше шансів, що саме ваша квартира сподобається і запам'ятається вашій майбутній орендарю.

Підписуйтесь на нові статті, щоб залишатися в курсі

Натискаючи кнопку "Підписатися на розсилку" ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних