AW-802336379
 

ТРИВАЛЕ ОРЕНДА ТА ПРОДАЖ КВАРТИР У КИЄВІ

ВСЕ ПРОПОЗИЦІЇ БЕЗ КОМІСІЇ

  • Facebook Социальной Иконка
  • YouTube - серый круг
  • Серый Instagram Иконка
  • telegram-logo_landlord

ДЕ РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОРЕНДУ / ПРОДАЖУ ЖИТЛА

Рейтинг основних інтернет сайтів для реклами нерухомості з цінами

+ ЧЕК-ЛИСТ ОГОЛОШЕННЯ

Намагаючись здати або продати свою нерухомість, власники в першу чергу звертаються до сайтів, на яких можна розмістити оголошення про здачу і продажу. Такі сайти справедливо є одним з дієвих інструментів оренди і продажу нерухомості, але тільки одним з них і однозначно не всі сайти.

Є послуги, які пропонують розміщення оголошень одразу на 200 сайтах. З досвіду можу сказати, що це досить роздута цифра і ефективність більшості з них досить сумнівна. У цій статті я дам детальний розбір головних сайтів для розміщення оголошення про продаж або оренди нерухомості із загальним уявленням про необхідному для цього бюджеті.

Важливо мати на увазі, що розміщення оголошення про продаж та оренду нерухомості є тільки одним з інструментів реалізації нерухомості. Просунуті ріелтори використовують більше 20 різних інструментів і оголошення на сайтах - далеко не самий надійний з них. Однак, якщо ви вирішили самостійно зайнятися орендою або продажем своєї нерухомості почати варто саме з розміщення оголошень на основних порталах нерухомості.

Перш ніж розміщувати оголошення, необхідно подбати про те, щоб написати текст оголошення і підготувати фото своєї нерухомості. Про те, як краще написати рекламне оголошення, щоб воно привернуло увагу потенційного орендаря / покупця серед сотень подібних розказано тут.

Припустимо, що ви вже підготували і текст і фото і готові розміщувати їх на сайтах оголошень. Серед безлічі сайтів, що дозволяють розміщувати оголошення, пропоную виділити 15 основних, ефективність яких вже доведена. Ці сайти відрізняються, по-перше, своєю відвідуваністю, а по-друге, спеціалізацією, а головне - ефективністю.

Таблиця 1 основних порталів нерухомості для розміщення оголошень:

Я дуже хотів обмежитися стандартним списком «Топ 10», проте, прийняв рішення дати таблицю з 15-ю головними і 15-ма додатковими майданчиками, оскільки розміщення саме на цих порталах забезпечує максимальне охоплення потенційної аудиторії і поширення інформації.

Давайте розглянемо таблицю. Портали в таблиці ранжуються за відвідуваністю / популярності. В останніх двох колонках подано дані відвідуваності і переглядів. (на основі даних SE Ranking, bravica.net і similarweb.com.

Звичайно, відвідуваність постійно змінюється, але ці цифри дають нам загальне уявлення про ефективність розміщення оголошення на них.

Безумовними лідерами тут є OLX.ua dom.ria.com. Правильне розміщення оголошення на цих сайтах дають негайний відгук.

Наступними йдуть besplatka.ua і domik.ua. Незважаючи на більш високу популярність порталу besplatka.ua, спеціалізація на нерухомості і вік порталу domik.ua дозволяють отримати кращий відгук на оголошення.

Всі інші інтернет-дошки оголошень умовно займають 3-е місце по ефективності, проте, також дозволяють отримати певну кількість дзвінків потенційних покупців і орендарів.

Інші колонки представляють вартість розміщення одного оголошення на порталі (в таблиці прийнято умова розміщення одного оголошення. Деякі сайти пропонують знижки на розміщення більшої кількості оголошень). Також представлена мінімальна і максимальна сума на просування оголошення в розрахунку на 1 день (в основному, портали пропонують оплату просування відразу за 3-7 днів). Крім цього, багато сайтів надають можливість безкоштовного оновлення дати оголошення, що сприяє його недовгому підняття в рейтингу.

Ще однією перевагою сайтів Таблиці 1 є те, що оголошення з більшості цих порталів потрапляють в усі агрегатори, в тому числі в Lun.ua і в бази всіх агентств нерухомості.

У Таблиці 2 дані додаткові 15 сайтів для розміщення оголошень про нерухомість.

Підписуйтесь на нові статті, щоб залишатися в курсі

Натискаючи кнопку "Підписатися на розсилку" ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних

Cумміруя вартість розміщення і щоденного просування одного оголошення на основних сайтах отримаємо від 173 грн. за розміщення, плюс за мінімальну його просування від 92 грн. в день або просування з максимальним ефектом - від 425 грн в день. Якщо додати розміщення на додаткових сайтах, представлених в Таблиці 2, вийде фактично безкоштовне розміщення, але мінімальна вартість просування складе від 88 грн в день, а максимальна - від 455 грн. в день. Важливо враховувати, що практично на всіх сайтах доведеться викласти суму за просування відразу мінімум за тиждень. З урахуванням того, що середній термін продажу або оренди нерухомості становить не менше місяця (не враховуючи недорогу нерухомість) то вартість тільки розміщення з просуванням на основних 30 порталах нерухомості обійдеться від 1400 грн. / Міс. до 4200 грн / місяць.