AW-802336379

ТРИВАЛЕ ОРЕНДА ТА ПРОДАЖ КВАРТИР У КИЄВІ

ВСЕ ПРОПОЗИЦІЇ БЕЗ КОМІСІЇ

  • Facebook Социальной Иконка
  • YouTube - серый круг
  • Серый Instagram Иконка
  • telegram-logo_landlord

Уявіть: ви підписали договір оренди з сім'єю з трьох осіб, отримали передоплату і спокійно чекаєте наступного орендного платежу. І раптом ваші сусіди повідомляють, що у вашій квартирі живе зовсім не сім'я з трьох осіб, а цілий «табун» незрозумілих особистостей. Двері квартири постійно ляскають, безперервно ллється вода і не припиняється шум і запахи смаженої картоплі ......

Я описав черговий страшний сон орендодавця: У квартирі живе цілий табір!

А головна причина проблеми: нецільове використання приміщення і порушення умов договору оренди.

Отже, в цій статті ми продовжимо розбирати різні ситуації, в які можуть потрапити власники квартир, які здають їх в оренду і розберемося, що ж потрібно робити, щоб не потрапити в подібні ситуації.

Знову ж почнемо з найважливішого - договору оренди. Ніколи не варто нехтувати ним. Це головний захист і орендодавця, і орендаря. Договір пишеться саме на той випадок, коли щось йде не так. Чим ретельніше підійти до цього питання, тим менше буде проблем в майбутньому. До того ж, ще на етапі розгляду договору оренди можна зрозуміти, чого чекати від майбутнього орендаря. Якщо він категорично відмовляється підписуватися під тим чи іншим пунктом договору оренди, значить, він наперед знає, що буде його порушувати. Якщо вас запевняють, що майбутній орендар вже 10 років знімає квартири і ніколи нічого не траплялося і навіщо потрібен цей договір, не вірте, будьте завбачливі.

Мені завжди було соромно дивитися на договору оренди з текстом на одну сторінку, які брокери швиденько намагаються підписати і втекти, отримавши свої гроші. А як же відповідальність, адже ми ж маємо справу не тільки з великими сумами грошей своїх клієнтів, але і з далекосяжними наслідками своїх дій. Адже, якщо ми прийдемо до лікаря з серйозною проблемою, ми не будемо платити за те, що він випише нам аскорбінку, так чому ж в питаннях нерухомості ми можемо залишатися такими безтурботними. Таке ставлення багатьох брокерів нерухомості, на жаль, і створює негативне ставлення до нашої професії. Важливо, щоб замовляючи послугу ріелтору, власник нерухомості знав, що ріелтор докладе весь свій досвід і професіоналізм, щоб захистити і власника і його нерухомість від усіх можливих проблем.

Отже, в цій статті ми розберемося з тим, як здати нерухомість саме тій людині, яка вам представився вашим майбутнім орендарем.

Хто буде жити у вашій квартирі?

Давайте почнемо з того, кого ж ми селимо в свою квартиру. Саме це питання, як один з найважливіших, як правило, з'являється в одному з перших пунктів договору оренди. Дуже важливо поіменно прописати всіх, хто буде проживати у вашій власності і користуватися вашим майном.

Так, на самому початку договору є підписант, він же і є відповідальним за все, що буде відбуватися з вашим майном, але вам важливо уникнути такої ситуації, коли у такого підписанта виявиться «дуже велика сім'я».

Наведу приклад формулювання цього пункту договору оренди:

«Цільове призначення оренди: приміщення (квартира) передається для проживання виключно пана Іванова А.А. і членів його сім'ї - Іванової О.О. і Іванова І.А. »

Таким чином, зайшовши в черговий раз в свій будинок для перевірки цілісності майна або з будь-якого іншого питання, і застав там якусь подобу хостела або борделя, можете сміливо викликати поліцію, закон буде на вашому боці.

Також дуже важливо включити цей пункт в причини розриву договору оренди. Інакше, якщо ви не будете мати можливості припинити таке неподобство, навіщо потрібно прописувати поіменно всіх проживаючих.

Штрафні санкції за незаконне проживання у вашій квартирі теж повинні бути відчутними. Зазвичай я прописую їх в розмірі одного місяця оренди плюс передплачений останній місяць оренди залишається у орендодавця як відшкодування збитку.

Ну і звичайно, в договорі оренди житла важливо прописати можливість власника квартири регулярно (не означає, коли заманеться) перевіряти стан квартири і дотримання умов договору оренди. Як правило, сторони договору погоджуються зустрічатися в квартирі не частіше ніж один раз на місяць, якщо платежі щомісячні, або один раз в квартал, якщо платежі щоквартальні. Це питання варто було б розглянути детальніше, тому відкладемо це в окрему статтю.

Між іншим, дуже раджу заздалегідь обумовити питання змісту домашніх тварин в орендованій квартирі, але про це в іншій статті.

Підписуйтесь на нові статті, щоб залишатися в курсі

Натискаючи кнопку "Підписатися на розсилку" ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних

LANDLORD / Тел .: +380951317776 / +380672309989 / ua.landlord@gmail.com /

Оренда і продаж елітної нерухомості Києва

Передрук матеріалів сайту можливе тільки з правовласника landlord.com.ua