AW-802336379
 

ТРИВАЛЕ ОРЕНДА ТА ПРОДАЖ КВАРТИР У КИЄВІ

ВСЕ ПРОПОЗИЦІЇ БЕЗ КОМІСІЇ

  • Facebook Социальной Иконка
  • YouTube - серый круг
  • Серый Instagram Иконка
  • telegram-logo_landlord

Нещодавно прочитав огляд Дніпровського району від одного з київських журналістів і то обурився. У статті було написано, що Дніпровський район це "бруд і вода». Мене це дуже обурило. А як же Русанівська Набережна, а Микільська Слобідка, а Позняки, а озеро Тельбін, а Рів'єра? Це все теж «бруд і вода»? Навіщо ж так узагальнювати? Дніпровський район це 66км2 і близько 330 000 жителів. Так, є не дуже благополучні місця, але в основному, це нові будинки, красиві парки і Дніпро з його пляжами.

У цій статті я хотів би зупинитися на Лівобережному масиві і Микільській Слобідці, двох красивих, сучасних житлових масивах, розташованих біля станції метро «Лівобережна».

Жителі цих мікрорайонів можуть користуватися всіма перевагами проживання в курортному місті. Тут і піщаний пляж на Дніпрі, і плавучі ресторани, і спортивні майданчики Гідропарку, і доглянутий парк вздовж Русанівської Набережної. Влітку ці мікрорайони дійсно нагадують курортну зону. Люди в купальниках, в шльопанцях, з рушниками і надувними матрацами натовпами спрямовуються до Дніпра, перебігаючи Русанівську Набережну. А близько десятка якісних ресторанів уздовж набережної роблять цю вулицю справжньою «променадою». Я більше ніде в Києві не бачив таку кількість любителів здорового способу життя. Починаючи з раннього ранку в парк виходять на пробіжку і «молодий і старий», спортивні майданчики з тренажерами прямо на вулиці майже ніколи не порожніють, а взимку ополонку не замерзає від постійного потоку «моржів». І головне, все це в 10-15 хвилинах ходьби від станції метро і в 4-х станціях метро від Хрещатика.

Ці мікрорайони вважаються одними з найбільш екологічно чистих у Києві. Статистичні показники дитячих поліклінік яскраво свідчать про це. Чисте повітря - менше захворюваність.

Ви скажете, тут проблеми зі школами? Нічого подібного. Русанівський ліцей і СШ№128 традиційно займають лідируючі місця в рейтингах за якістю освіти, рівнем здачі ЗНО та переможцям шкільних олімпіад. А фактично заново відбудована школа №128 тепер обзавелася не тільки сучасними класами, а й великим басейном

пропозиції нерухомості

Тепер давайте розглянемо пропозиції нерухомості в цих мікрорайонах. Самі мікрорайони були забудовані в кінці 70-х років. А з 2002 року почалося нове освоєння цих територій. Звичайно, зараз вже відчувається різниця в якості будинків, побудованих навіть з різницею в пару років. Головним чином вона відбивається рівні цін.

Ми будемо розглядати тільки новобудови. Основна пропозиція складають житлові будинки на вул. Р. Окіпної, Микільсько-Слобідської та Луначарського. Останні дві вулиці більш старої забудови, тому, і ціни тут нижче.

Є на Лівобережному та особлива пропозиція - житловий будинок за адресою вул Р. Окіпної 16. Тут вартість оренди в рази вище, ніж в інших будинках цього мікрорайону. Пояснюється це класом будівлі, підвищеним рівнем безпеки і якістю квартир (площа, вид і оздоблення).

Вестибюль житлового будинку Riviera Riverside на Р. Окіпної 18

Оренда квартир

Так, оренда однокімнатних квартир в нових будинках вищеперелічених мікрорайонів складе від $ 350 до $ 900 в місяць. Двокімнатні квартири тут стартують від $ 480. Середня ціна на двокімнатні - $ 550-600 на місяць, хоча на Р. Окіпної 18 оренда двокімнатних квартир варіюється від $ 1200 до $ 2000.. Трикімнатні квартири в нових будинках Левобережки і Микільської Слобідки обійдуться в $ 650- $ 1000 в місяць, проте, троячки на Р. Окіпної 16 стоять практично в три рази дорожче

Вид з балкона однієї з квартир житлового будинку Riviera Riverside на Р. Окіпної 18

Продаж квартир

Продаж однокімнатних квартир тут пропонується в рамках $ 1600- $ 2050, двокімнатних $ 1480- $ 1870 році, трикімнатних $ 1200- $ 2350 за один квадратний метр. Будинок на Р. Окіпної 16 і тут відрізняється значною перевагою ціни від $ 3100 до $ 3800. за один квадратний метр.

Захід на Дніпрі. Вид з пляжу Русанівській набережній

Підписуйтесь на нові статті, щоб залишатися в курсі

Натискаючи кнопку "Підписатися на розсилку" ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних