AW-802336379
 

ТРИВАЛЕ ОРЕНДА ТА ПРОДАЖ КВАРТИР У КИЄВІ

ВСЕ ПРОПОЗИЦІЇ БЕЗ КОМІСІЇ

 • Facebook Социальной Иконка
 • YouTube - серый круг
 • Серый Instagram Иконка
 • telegram-logo_landlord
Lipki.jpg

Новопечерські Липки на даний момент, мабуть, найбільший і найбільш продуманий житловий комплекс, розташований на території 19га. На даний момент складається з 11 завершених і заселених будинків. Будівництво комплексу почалося в 2007 році і планується завершитися в 2018 р

Комплекс дійсно унікальний своєю продуманістю і комплексністю. Забудовники подбали і про внутрішній інфраструктурі, і про зручність проживання, і про безпеку. Багато хто називає цей комплекс «кам'яними джунглями». Можна з цим погодитися, особливо корінним киянам, які звикли до великої кількості зелені на вулицях. Але, мабуть, це єдиний недолік комплексу, яким автори проекту протиставили сад екзотичних дерев і відкритий басейн.

Думаю, що не варто багато розповідати про самому комплексі, оскільки такої інформації можна багато знайти в інтернеті. Я ж хочу сконцентруватися на тих якостях, які роблять цей комплекс найбільш затребуваним не тільки для покупки, але і для оренди, а також на те, скільки коштує орендувати квартиру в Новопечерських Липках.

Оренда квартир - моя спеціалізація вже майже 20 років. Я люблю Київ. Я киянин вже в 7-му поколінні, тому добре знаю, де добре жити в Києві.

Коли цей комплекс тільки будувався, у мене були деякі сумніви, що забудовник завершить настільки амбітний проект. Були побоювання, що вид на тоді ще існуючий танковий полігон і на хрущовки, складний під'їзд, погано вплинуть на реалізацію цього проекту. А масштабність проекту, безліч стоящихся будинків, будуть ускладнювати життя вже заселилися мешканців. Але забудовнику все вдалося.

Сьогодні приблизно 30% моїх клієнтів просять підібрати їм квартиру в оренду або покупку саме в Новопечерських Липках. Більшість моїх клієнтів - іноземці. Але і вони, спілкуючись в своєму суспільстві в перші дні перебування в Києві дізнаються про Новоперерскіх Липках і отримують тільки найкращі рекомендації.

Чим привабливий комплекс Новопечерські Липки? Що робить час експозиції (термін від виставляння квартири на ринок до завершення угоди) мінімальним в цьому комплексі в порівнянні з іншими будинками Києва?

1. Безпека

Територія обгороджена, на в'їзді стоїть охорона і шлагбаум. Однак, чесно кажучи, з огляду на жвавий потік людей, які не тільки живуть, а й працюють в комплексі, охорона вкрай рідко зупиняє в'їжджають машини для перевірки. Проте, наявність фізичної охорони з усього комплексу, наглядати за порядком на території, надають впевненості.

Однак головне - охорона в кожному під'їзді. Це вже не бабусі-консьєржки, а справжня воєнізована охорона. Комплекси з обгородженій територією, коли вийшовши з дому з дитиною ви впевнені у своїй безпеці, однозначно завжди матимуть перевагу перед іншими житловими будинками.

2. Обслуговує комплекс

Комплекс обслуговується власною службою. Згідно відгуками жителів, служба працює оперативно, тарифи - не зашкалюють (Комунальні тарифи будь-якого будинку можна подивитися тут https://www.municipal.kiev.ua/kiev/ ). Але думаю, головним видимим показником якості роботи є чистота комплексу. У минулому році був сильний снігопад, тривалістю 4 дні, так Новопечерські Липки, схоже, був єдиним місцем без снігу. До речі, думаю, що це перший комплекс, який ввів справжній консьєрж-сервіс для своїх жителів.

3. Розвинена інфраструктура.

Новопечерські Липки нагадують невелике місто з власною інфраструктурою, яка надає все необхідне для життя. Тут можна дитини і в школу, і в садок віддати, можна і в розвиваючі гуртки після школи відвести. У комплексі є великий фітнес-центр з басейном, тенісні корти і тенісна школа, дитячі майданчики, парк, ресторани, кафе, хімчистка, банк, клініка, магазинчики, галерей і навіть супермаркет. Для повного комфорту в комплексі ще закінчується будівництво відкритого басейну. Загалом, все, чого душа забажає!

4. Місце для паркування

У проекті комплексу забудовники передбачили трохи більше одного підземного паркінгу на одну квартиру. Зрозуміло, люди, що живуть в комплексі такого класу, як правило, мають більше одного автомобіля на сім'ю. Однак, і це питання теж передбачений. Уздовж доріг комплексу чітко розлініяна парковка, за якої дивляться охоронці комплексу. Такий паркінг безкоштовний. Я часто буваю в цьому комплексі днем і зауважив, що днем вже 99% місць зайнято і часто доводиться їздити по комплексу в пошуках місця. Тому, орендуючи тут квартиру, важливо зняти в оренду і паркомісце.

Є й обгороджені платні майданчики, якщо ви збираєтеся залишати машину на довгий час і турбуєтеся про її збереження. Ці майданчики, в основному використовуються працівниками офісів, розташованих на перших двох поверхах будинків.

Підземний і наземний паркінг можна орендувати як у приватних власників, які викупили місця, так і у ЖЕК. В середньому, вартість оренди паркомісць у приватних власників в підземному паркінгу становить від $ 100место в місяць, а у ЖЕК близько $ 150 місце / міс. Окремо оплачуються комунальні послуги, приблизно $ 12 місце / міс.

Що ж стосується вартості оренди квартир в Новопечерських Липках, то вона, як і всюди, залежить від:

 • Площі квартири,

 • Корпуси

 • Рівня обробки і меблів,

 • Виду з вікон.

Середні ціни на оренду квартир в місяць:

 • 1-кімнатні $ 800- $ 1400.

 • 2-х кімнатні $ 1200 - $ 2500.

 • 3-х кімнатні $ 2000- $ 5000

 • 4-х кімнатні $ 3500- $ 8000.

 • 5-й кімнатні $ 6000 - $ 8000.

Як правило час експозиції одне і двокімнатних квартир з правильним дизайном і ціною в Новопечерських Липках не перевищує 15 днів. Звичайно, бувають випадки, що квартира довго не здається, але це, як правило, виключно вина орендодавця: або завищена ціна, або обробка квартири занадто «ексклюзивна».

Продаються квартири в комплексі за такими цінами (як приклад дані ціни на 1-кімнатні квартири)

Зверніть увагу, що останнім часом забудовник так підвищує ціни, що на вторинному ринку можна вже купити квартиру навіть дешевше, ніж на первинному ринку.

Генеральний план ЖК Новоперчерскіе Липки

Генеральний план житлового комплексу Новопечерські Липки

Підписуйтесь на нові статті, щоб залишатися в курсі

Натискаючи кнопку "Підписатися на розсилку" ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних