AW-802336379
 

ТРИВАЛЕ ОРЕНДА ТА ПРОДАЖ КВАРТИР У КИЄВІ

ВСЕ ПРОПОЗИЦІЇ БЕЗ КОМІСІЇ

  • Facebook Социальной Иконка
  • YouTube - серый круг
  • Серый Instagram Иконка
  • telegram-logo_landlord
Дизайнер гостиной

Досвід показує, що на рішення орендувати ту чи іншу квартиру надають в більшості суб'єктивні причини. Незважаючи на те, що багато орендарів серйозно підходять до вибору майбутнього житла, складають списки критеріїв, довго думають, зіставляючи важливість критеріїв, в кінцевому підсумку приблизно 65% орендарів роблять спонтанний вибір на основі параметрів, про які вони навіть не думали.


У моїй практиці був випадки, коли квартира стояла на останньому місці серед інших конкуруючих за більшістю критеріїв, але в ній була встановлена сучасна кухня з багатофункціональною духовкою і саме цей фактор вплинув на кінцевий вибір. В іншому випадку квартира була обрана тільки завдяки вдалому поєднанню кольору стін, штор і картини у вітальні. У третьому випадку вибір припав на квартиру тільки завдяки затишному балкону, на якому були встановлені стільці, стіл і кава-машина. Подружжя ясно представили, як будуть відпочивати на балконі з виходом в тихий двір, попиваючи каву. До речі, аромат свіжої кави зіграв тут не останню роль.


В інших випадках, коли квартира була недостатньо прибрана, всюди були розставлені предмети власників або попередніх орендарів, було видно, що потенційний орендар намагався швидше залишити таку квартиру і в подальшому не розглядав її серед основних варіантів. Подібна реакція була і на квартири зі старими шпалерами, рваними шторами і іншим безладом.


Зі зростанням конкуренції на ринку оренди житла роль подібних суб'єктивних факторів буде тільки зростати. А адже конкуренція дійсно зростає. Якщо ще 5 років тому на одного клієнта на 4-х кімнатну квартиру доводилося 5-7 якісних пропозицій, то сьогодні вже такий клієнт може розглядати до 15 альтернатив.
Незважаючи на безліч критеріїв орендарів при виборі квартири для оренди, зовнішній вигляд - це головний фактор, що визначає ціну і швидкість здачі квартири, який цілком залежить від орендодавця. І тут важливо пам'ятати, що у вас є тільки один шанс зробити правильне перше враження на потенційного орендаря.

Деревянная Спальня

Підписуйтесь на нові статті, щоб залишатися в курсі

Натискаючи кнопку "Підписатися на розсилку" ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних

Якщо ви хочете здати вашу квартиру надійному орендарю,

натисніть кнопку нижче