AW-802336379
 

ТРИВАЛЕ ОРЕНДА ТА ПРОДАЖ КВАРТИР У КИЄВІ

ВСЕ ПРОПОЗИЦІЇ БЕЗ КОМІСІЇ

  • Facebook Социальной Иконка
  • YouTube - серый круг
  • Серый Instagram Иконка
  • telegram-logo_landlord
demimur.jpg

Я часто цікавлюся новинами нерухомості за кордоном, люблю читати новини про селебріті, але з точки зору їх нерухомості. Я часто помічаю, що ставлення західних знаменитостей до власної нерухомості нічим не відрізняється від ставлення наших. Вони також люблять спонтанні покупки, також переоцінюють вартість своєї нерухомості і потім довго не можуть її продати і так само ласі на всякі маркетингові трюки, які допомагають продати навіть сніг ескімосів. Я вирішив ділитися з вами новинами "звідти". По-перше, це може бути також багатьом цікаво, а по-друге досить повчально, особливо для власників елітної нерухомості. Якщо вам ця тема цікава, пишіть в коментарях під цим постом.

Penthouse.jpg

Сьогодні я розповім про Демі Мур, точніше про її нерухомості в Нью Йорку. У 1990 році вона разом зі своїм (в той час) чоловіком Брюсом Віллісом купила пентхаус в південній вежі житлового комплексу під назвою Сан Ремо, яких знаходиться поруч з Центральним парком Нью Йорка. Ну, про вигляді можна навіть не говорити, самі можете уявити.
Розповім про самому пентхаусі. Приблизно 650м2, плюс тераса площею 140м2, камінний зал з 5-метровою стелею, домашній кінотеатр, 6 спалень і ін. Та ін. Між іншим, пентхаусів в сусідній північній башті володіє музикант з U2 Боно, який в 2003 році купив його у Стіва Джобса .

Penthouseindoor.jpg
Penthouseindoorview.jpg

Загалом, купили вони його приблизно за $ 7 млн. Зрештою Демі Мур вирішила продати цю пишність в 2015 році, виставивши нечувану, навіть для такої нерухомості ціну в $ 75млн. Однак, 2 роки не було бажаючих. Зоряна господиня, зневірившись, вирішила знизити ціну до $ 59 млн, наблизившись до ринкової ціни і через кілька місяців знайшовся покупець, який в кінцевому підсумку купив зоряний пентхаус за $ 45 млн. До речі, експлуатаційні послуги господарям пентхауса обходяться близько $ 20 000 в місяць.

PenthouseTerrace.jpg

В черговий раз переконуюся, що проти правил ринку не попреш. Об'єкти з ціною вище ринкової "зависають", змушуючи своїх господарів врешті-решт все одно знижуватися до ринкової ціни. Хоча тут напрошується ще один висновок: якісна недвіжіомость в центрі міста завжди зростає в ціні.
фото ny.curbed.com і variety.com

Nazarovskaya 11 PenthouseTerrace.jpg

Підписуйтесь на нові статті, щоб залишатися в курсі

Натискаючи кнопку "Підписатися на розсилку" ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних