AW-802336379
 

ТРИВАЛЕ ОРЕНДА ТА ПРОДАЖ КВАРТИР У КИЄВІ

ВСЕ ПРОПОЗИЦІЇ БЕЗ КОМІСІЇ

  • Facebook Социальной Иконка
  • YouTube - серый круг
  • Серый Instagram Иконка
  • telegram-logo_landlord

Як орендарю оформити субсидію на оплату комунальних послуг?

Який орендар має право на субсидію?

Кабмін України в 2017 році змінив правила надання субсидій на ЖКП. Право на субсидію мають громадяни, у яких витрати на оплату комунальних послуг перевищують 15% щомісячного сукупного доходу. Субсидія належить тільки одному з зареєстрованих в житло. Офіційно зареєстрованих орендарі житла також мають право на компенсацію частини комунальних послуг. Для цього необхідно надати:

- договір оренди житла.

- заяву про нарахування субсидії на оплату ЖКП;

- декларація про доходи та витрати.

Для оформлення субсидії орендарю потрібно звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем проживання.

Необхідно враховувати, що субсидія не може нараховуватися одночасно за місцем реєстрації і фактичного проживання споживача.

Якщо при опаленні житла використовується кілька енергоресурсів, наприклад, природний газ і електроенергія, то компенсація може нараховуватися тільки на один вид палива.

Які доходи враховуються при нарахуванні субсидії ?

При нарахуванні субсидії на опалювальний сезон 2017-2018 рр. враховуються доходи за I і II квартал 2017 року, згідно з новими правилами.

Важливо, що Міністерство соціальної політики України запевнило, що підвищення пенсій в жовтні 2017 роки не відіб'ється на розмірі субсидії в опалювальному сезоні 2017-2018 рр.

Період нарахування субсидії

Нарахування субсидії орендарям вважається з місяця звернення до дати завершення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців і не пізніше дати закінчення дії договору оренди .. Субсидія розраховується:

  • на опалювальний сезон - з 1 жовтня по 30 квітня;

  • на неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня.

При наявності індивідуального опалення в житловому приміщенні субсидія нараховується на газ або

Якщо ж споживач звернувся за субсидією протягом 2-х місяців з початку опалювального сезону, кошти будуть нараховані з початку такого сезону.

Передрук матеріалів сайту можливе тільки з правовласника landlord.net.ua

Підписуйтесь на нові статті, щоб залишатися в курсі

Натискаючи кнопку "Підписатися на розсилку" я погоджуюся на обробку моїх персональних даних